Spolupráce

Co děláme

title-line

Jsme vaším partnerem na cestě k objevování talentovaných umělců a posilování kulturní scény v České republice. Naše spolupráce je navržena tak, aby přinášela pozitivní a udržitelný vliv na komunitu a podporovala tvorbu všech uměleckých forem.

 1. Spolupráce s umělci:
  • Jsme váš partner při spolupráci s umělci. Věříme v sílu jejich tvorby a snažíme se vytvářet prostředí, ve kterém mohou rozkvést.
  • Spolupracujeme s umělci z různých oblastí, jako jsou sklo, malba, sochařství, fotografie, design a mnoho dalších.
 2. Propagace umělců:
  • Naše hlavní poslání spočívá v propagaci umělců a jejich děl. Věříme, že každý umělec má právo na viditelnost a uznání.
  • Pomáháme šířit povědomí o umělcích prostřednictvím sociálních médií, online galerií, výstav a dalších efektivních kanálů.
 3. Okrajové činnosti:
  • Kromě naší primární spolupráce s umělci se také věnujeme dalším činnostem, které doplňují naši misi.
  • Nabízíme organizaci uměleckých akcí, vernisáží, prohlídek skláren a tematických večerů, které přinášejí umění blíže k divákům. Dále připravujeme workshopy a vzdělávací programy, které podporují rozvoj a porozumění umění.

Přidejte se k nám na cestu k umělecké excelenci, inspiraci a objevování tajů umění ve všech jeho formách.

artist-dark
Artist
violin-dark
Musical Way
water-color-dark
Aquarelle
color-pad-dark
Acrylic
sculpture-dark
Sculpture
tools-dark
Sketches
paint-can-dark
Oil Painting
feather-dark
Ancient Art
add-more
Add more

Workshopy a vzdělávací programy

Vzdělávání a rozvoj jsou klíčové prvky v naší filosofii. Nabízíme různé workshopy a vzdělávací programy pro širokou veřejnost, školy a firmy.

 • Basic
 • Advanced
 • Classic
 • Professional
Zjistit víc

Spolupráce s námi

Vítejte, tvůrčí duše! Jsme zde, abychom podpořili váš umělecký talent a pomohli vám vyniknout ve světě kultury a umění. Naše spolupráce je navržena tak, aby vám poskytla platformu pro rozvoj, propagaci a propojení s publi­kem, které si vaše díla zaslouží.

Věříme, že vaše umění si zaslouží být viděno a oceněno. Proto se snažíme být vaším nejlepším partnerem v dosažení vašich uměleckých cílů. Společně můžeme vytvořit magii, která zanechá stopu ve světě umění.

service-box-img1
icon-box-img1

Propagace umělců

Chcete, aby váš umělecký hlas byl slyšet? Naše propagační služby jsou tu pro vás. Pomáháme vám budovat vaši uměleckou značku prostřednictvím sociálních médií, online galerií, výstav, tiskových konferencí a dalších efektivních kanálů.
service-box-img2
icon-box-img2

Spolupráce na projektech

Jsme tu, abychom vám pomohli najít ty správné příležitosti. Spolupracujeme s partnerskými organizacemi a kurátory, abychom vás přiblížili k zajímavým projektům, výstavám a rezidenčním programům.
service-box-img3
icon-box-img3

Poradenství a kariérní podpora

Potřebujete odborné rady a podporu pro rozvoj své umělecké kariéry? Nabízíme poradenství v oblasti uměleckého managementu, financí, výstavnictví a dalších aspektů, které vám pomohou posunout se vpřed.
service-box-img4
icon-box-img4

Vzdělávací programy a workshopy

Věříme v důležitost neustálého rozvoje a učení se. Nabízíme vám různé workshopy a vzdělávací programy, které vám pomohou zdokonalit vaše umělecké dovednosti a rozšířit vaše znalosti.
service-box-img5
icon-box-img5

Podpora prodeje uměleckých děl

Pomáháme vám s prodejem vašich uměleckých děl prostřednictvím našich partnerských galerií, aukcí a online platforem. Spolupracujeme s vámi s cílem zajistit to, aby bylo vaše umění správně prezentováno a dosáhlo maximálního ocenění.

Erudovanost

Spolupracujeme s odborníky z těchto oblastí

title-line
Malířství
Sklářství
Sochařství
Fotografie