O galerii

O galerii

title-line

Jsme online galerie se specializací na sklo, která slouží jako prostor pro objevování, propojování a oslavování fascinujícího světa sklářského umění. S vášní a oddaností představujeme nejlepší sklářské umělce a jejich mistrovská díla, která vás ohromí svou krásou, kreativitou a jedinečností.

Naše galerie je svatyní pro milovníky skla, kde můžete prozkoumat širokou škálu sklářských stylů, technik a vyjádření. Od tradičních foukaných forem až po inovativní skleněné instalace, u nás objevíte nekonečné možnosti tohoto křehkého a magického materiálu.

Spolupracujeme s renomovanými umělci, kteří mistrně ovládají své řemeslo a mají neuvěřitelný talent přetvářet sklo do podoby uměleckých pokladů. Každé dílo, které prezentujeme, vypráví příběh, vyvolává emoce a posouvá hranice toho, co je možné s tímto fascinujícím materiálem dosáhnout.

Naše mise spočívá v tom, aby sklo dostalo své zasloužené místo ve světě umění a designu. Chceme, aby každý návštěvník naší galerie prožil unikátní a inspirativní zážitek, který zanechá stopu v jeho srdci a mysli. Jsme tu pro vás, abychom vám ukázali, jak sklo může transformovat prostor, rozšířit hranice a přinést do života magii a krásu.

Díky pořádání výstav a prezentaci uměleckých děl chceme vytvořit živou a dynamickou komunitu, která sdílí vášeň a obdiv ke sklářskému umění.

Těšíme se, že budeme společně objevovat, oslavovat a šířit krásu skla a jeho magickou sílu. Připojte se k nám na této úžasné cestě, která propojuje umění, kulturu a lidskou kreativitu.

about-img

Janka Girgošková

Art broker

Praha / Česká republika

„Mým závazkem je vytvořit platformu, která umožňuje talentovaným umělcům sdílet svá díla s celým světem. Můj cíl je podporovat a propagovat umění, aby lidé z různých koutů světa měli možnost objevovat a ocenit talentované umělce.“

Matěj Štrobl

Galerista

Praha/Česká republika

„Vážím si autentičnosti a originality v umění a věřím, že každé dílo vypráví jedinečný příběh. Snažíme se s Jankou podporovat umělce, kteří přinášejí inovativní přístup ke své tvorbě a jsou představiteli nových trendů.“

Spojte se s námi

    Rostislavova 1362/24, Praha

+420 704 004 064

info@galerieskla.cz

iNSPIRUJTE SE