Známy…neznámy

Načítám Akce

Známy…neznámy

Srdečně vás zveme na nezapomenutelnou výstavu skleněných objektů umělce Tomáše Hlavičky, která přináší jeho jedinečnou tvorbu přímo do ikonického prostředí Tančícího domu v samotném srdci Prahy. 

Připojte se k nám na cestu objevování fascinujícího světa skla a architektury. Tomáš Hlavička, uznávaný architekt a výjimečný sklářský umělec, přináší do prostoru galerie jedinečné skleněné objekty, které v sobě nesou technickou brilanci a estetickou jemnost.

Během výstavy budete mít příležitost prozkoumat různé aspekty Hlavičkovy tvorby. Jeho skleněné objekty nejen zdůrazňují jedinečnost Tančícího domu, ale také vytvářejí harmonické propojení mezi architekturou a sklem.

Nechte se unést atmosférou uměleckého světa, setkejte se s dalšími milovníky skla a umění a prožijte inspirativní prohlídku plnou nečekaných objevů. Výstava je otevřena všem, kteří mají o sklo a umění zájem, ať už jste odborníci, sběratelé nebo jen milovníci krásy.

Přidejte se k nám, abyste objevili a ocenili jeho umělecké dílo, které se dotýká našich smyslů a provokuje naše myšlenky. 

Těšíme se na setkání!

 

 

05 Říjen
Čtvrtek @ 10:00 am - 05:00 pm

Podrobnosti

Organizátor

Czech Art Point z. s.

Místo konání

Praha, Česká republika

Jiráskovo nám. 1981/6
Praha, Nové město 12000 Česká republika