Výstava (NE) ZNÁMÍ

Načítám Akce

Výstava (NE) ZNÁMÍ

Srdečně vás zveme na nezapomenutelnou výstavu (NE) ZNÁMÍ – Tomáše Hlavičky a Petry Hřebačkové, kteří přináší svou jedinečnou tvorbu přímo do ikonického prostředí Tančícího domu v samotném srdci Prahy. 

Výstava svým názvem evokuje celý koncept naší výstavy. Oba umělci jsou paradoxně známější v zahraničí než doma, což je velká škoda a my se to snažíme změnit!

Připojte se k nám na cestu objevování fascinujícího světa skla a architektury. Tomáš Hlavička, uznávaný architekt a výjimečný sklářský umělec, přináší do prostoru galerie jedinečné skleněné objekty, které v sobě nesou technickou brilanci a estetickou jemnost. Jeho tvorba je unikátní díky zatavování plátků stříbra do tabulového skla. Přijďte prozkoumat různé aspekty Hlavičkovy tvorby. Všechny skleněné objekty nejen zdůrazňují jedinečnost Tančícího domu, ale také vytvářejí harmonické propojení mezi architekturou a sklem.

Petra Hřebačková, umělkyně, která spojuje kreativitu skla a keramiky. Na výstavě představí své nejnovější skleněné objekty, které excelují jemnou precizností a zdánlivou křehkostí. Její práce je výsledkem promyšleného spojení uměleckého vyjádření a řemeslného mistrovství.

Nechte se unést atmosférou uměleckého světa, setkejte se s dalšími milovníky skla a umění a prožijte inspirativní prohlídku plnou nečekaných objevů. Výstava je otevřena všem, kteří mají o sklo a umění zájem, ať už jste odborníci, sběratelé nebo jen milovníci krásy.

Přidejte se k nám, abyste objevili a ocenili jeho umělecké dílo, které se dotýká našich smyslů a provokuje naše myšlenky. 

Těšíme se na setkání!

 

Napsali o nás:

Výstava autorského skla (NE) ZNÁMÍ (iumeni.cz)

Výstava (Ne)Známí odhaluje svět skla a oprašuje slávu českého sklářství – Pražský patriot (prazskypatriot.cz)

Střet dvou generací. V Tančícím domě vystavuje své autorské sklo Tomáš Hlavička a jeho dcera Petra Hřebačková – CZECHDESIGN

Navštivte galerii v Tančícím domě a obdivujte krásu českého skla. Unikátní výstava potrvá do 31.října (kultura21.cz)

 

 

05 Říjen
Čtvrtek @ 10:00 am - 03:00 pm

Podrobnosti

Organizátor

Czech Art Point z.s.

Místo konání

Praha, Česká republika

Jiráskovo nám. 1981/6
Praha, Nové město 12000 Česká republika

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available

103 people are attending Výstava (NE) ZNÁMÍ